PAJMON CPT

#BeeChallenge. Odważysz się wziąć w nim udział?

#BeeChallenge. Wyzwanie inne niż wszystkie. Zwraca uwagę na problem ginącej populacji pszczół. Wystarczy jednak tak niewiele, aby pomóc. Otwórz oczy! Czy wiesz, że 1/3 globalnej żywności, którą spożywa człowiek, jest wynikiem zapylania przez pszczoły miodne? Czy wiesz, że pszczoły muszą odwiedzić blisko 8,5 miliona kwiatów akacji, aby zebrać 1 kilogram miodu? Poznaj zasady #BeeChallenge. Odważysz się wziąć w nim udział?

Każdy może pomagać tu i teraz

Dzięki Bee Challenge zwracamy uwagę na konieczność pomagania naszym małym przyjaciołom. Najważniejsze jest pomaganie tu i teraz, w danej chwili, zaczynając od swojego miasta, najbliższej okolicy. Możemy zaczynać od rzeczy małych. Najważniejsze jest działanie, bo tym możemy inspirować innych. Nie jest ważne, czy mamy kilka, kilkanaście lat, czy jesteśmy w sędziwym wieku, czy jesteśmy kierowcą, nauczycielem, prawnikiem, czy prezesem dużej firmy. Liczą się nasze chęci. Zmieniając świat, zmieniamy siebie.

ZASADY #BeeChallenge

#BeeChallenge to autorski projekt Pajmon CPT.

Aby wziąć udział:

1. Zrób zdjęcie w stylizacji w kolorach kwiatowych lub pszczelich i opublikuj go na swoim profilu (firmy / instytucji profilu) w mediach społecznościowych (Fb , In). Wystarczy pokazać na fotografii jedną, dwie osoby, reprezentantów firmy / instytucji.

2. Zdjęcie otaguj hashtagiem #BeeChallenge.

3. Nominuj kolejne osoby / firmy.Czas realizacji zadania: dwa tygodnie od dnia nominacji.

UWAGA! Nie zostałeś nominowany, a popierasz naszą akcję? Zamieść swoje zdjęcie w odpowiedniej stylizacji w komentarzu pod postem na naszym firmowym Facebooku lub LinkedIN.

Wyzwanie #BeeChallenge nic nas nie kosztuje

Wyzwanie #BeeChallenge nic nas nie kosztuje, a zwraca uwagę na problem spadku populacji pszczół. Nie każemy nikomu przebierać się za pszczoły, czy kwiaty, bez przesady! Nie chcemy robić rewolucji w ubraniach korporacyjnych, czy w codziennym outficie biurowym. Chodzi o założenie jakiegoś nawet małego elementu stroju w barwy akcji. Panowie mogą założyć krawat w kwiaty albo skarpetki żółto-czarne, a panie mogą przypiąć sobie broszkę w kształcie kwiatu, założyć żółtą bluzkę i czarne eleganckie spodnie. Oczywiście stawiamy na kreatywność w dobrej wierze.

#BeeChallenge jest częścią akcji #PajmonDlaPlanety

Dlaczego warto sadzić łąki kwietne? Zobacz: https://cpt.pajmon.com.pl/2021/06/11/betonowe-miasta-a-tam-120-metrow-kwadratowych-szczescia/

Polub nas na Fb: https://www.facebook.com/pajmoncpt

Polub nas na In: https://www.linkedin.com/company/64991441/admin/

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy w kontakcie
Залишайтеся на зв'язку