Zapraszamy do lektury

Wiedza to skarb

Rynek pracy jest dynamiczny. Chcą rozwijać biznes oraz dostosowywać ofertę do potrzeb odbiorców, musimy nieustannie wprowadzać zmiany i ulepszenia. 

W tym celu nieodzownym elementem jest wiedza, która pozwala nam na budowanie strategii w oparciu o fakty, a nie przypuszczenia. Ponadto strategie długofalowe pozwalają na dynamiczne zmiany i dostosowanie się do sytuacji.

Bądź dwa kroki przed konkurencją i nie pozwól, aby ktoś Cię wyprzedził.

Widmo wojny na Ukrainie

Groźba wojny i ucieczka do Polski. Ukraińcy zarabiają u nas średnio 3000 zł na rękę

3030 zł netto – tyle wynosiły średnie zarobki netto obywateli Ukrainy pracujących w 2020 r. w Warszawie. Dlaczego pracodawcy w Polsce coraz częściej zatrudniają cudzoziemców i chcą im płacić, niekoniecznie najniższą krajową (w 2022 roku wynosi 13,91 zł za godzinę na rękę)? Czy realna groźba wojny na Ukrainie sprowadzi do Polski armie Ukraińców?

życzenia noworoczne

Życzenia noworoczne

Wszystkim naszym Przyjaciołom i Kontrahentom
w nadchodzącym 2022 roku
chcemy podziękować za dotychczasową współpracę… Życzenia noworoczne.

praca w Polsce 2022 r.

Początek 2022 r. w Polsce. Nadejdą złote czasy dla pracowników z Ukrainy?

Tarcza antyinflacyjna ma chronić polskie budżety przed wzrostem cen. Tymczasem szalejąca drożyzna w Polsce nie jest tak straszna dla obywateli Ukrainy, którzy mierzą się z tym samym problemem i obecnie również głębiej zaglądają do swoich portfeli. Nadal chcą pracować w Polsce. W 2022 r. będzie im łatwiej.

życzenia świąteczne

Świąteczne życzenia

W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia wszystkich naszym Klientom i przyjaciołom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia…