PAJMON CPT

Twoje korzyści

Potrzeby
Klienta

Naszą ofertę w Pośrednictwo pracy dla obcokrajowców CPT Pajmon dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Kontrahentów. Wszelkie działania podejmujemy w oparciu o analizę specyfiki konkretnego rynku i przedsiębiorstwa. Wysoką jakość usług utrzymujemy, przestrzegając określonych procedur branżowych i prawnych, nie zapominając przy tym o wysokich standardach etycznych. Charakteryzują nas działania szybkie i efektywne.

Inwestujemy w rozwój

Jesteśmy partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody rekrutacyjne. Z nami Kontrahenci oszczędzają swój cenny czas i pieniądze. Naszą pracę cechuje pasja i zaangażowanie w prowadzone projekty, co potwierdzają rekomendacje zadowolonych Klientów. Nasi pracownicy są chwaleni za rzetelność, pracowitość i doświadczenie.

Korzyści współpracy

Zobacz, co możemy Ci zaoferować. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania pozwalające na rozwój Twojego biznesu.

Nasze wartości

Przejrzyste procedury

Delegujemy całe zespoły pracowników i bierzemy pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo oraz efektywność w pracy; załatwiamy dokumenty i wszelkie pozwolenia dla pracownika; zapewniamy stałą opiekę kadrową i koordynatorską; oferujemy niezbędne badania lekarskie i szkolenia BHP, ubrania robocze, także mieszkanie w pobliżu miejsca pracy i transportu do zakładu pracy.

Szybkość działania

Dostarczamy odpowiednie kadry pracowników, aby jak najszybciej zrealizować nawet krótki kontrakt i zachować ciągłość produkcji.

Pewność współpracy

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, a jego potrzeby są podstawą do stworzenia efektywnych i atrakcyjnych cenowo rozwiązań.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Bierzemy na siebie wszelkie obciążenia finansowe związane z rekrutacją, kosztami płac, ubezpieczeniami, prowadzeniem dokumentacji pracownika, czy opłatami za legalizację jego pracy i pobytu; to my dajemy urlopy i ponosimy koszty zwolnień osób zatrudnionych; potrafimy idealnie sprofilować pracowników do potrzeb Państwa firmy, co przekłada się na niższe koszty ich wynajęcia i oszczędność czasu.
Pajmon leasing pracowniczy
"Szybkie znalezienie wykwalifikowanych pracowników pozwala osiągnąć zaskakujące dobre profity, w tym obniżyć koszty zatrudnienia, rekrutacji, urlopów, L4 czy też zwolnień.”
Artur Czart
Prezes Zarządu Pajmon CPT sp. z o.o.
"Oferujemy wsparcie dla Klientów, zapewniając naszych pracowników niemalże z dnia na dzień. Tym samym bierzemy na siebie wszelkie ryzyko z tym związane: organizacyjne, finansowe.”
Katarzyna Kruczała
Wiceprezes Zarządu Pajmon CPT sp. z o.o.