PAJMON CPT

Praca w Polsce-co dostajesz?

Pracownik
jest ważny

W Pajmon CPT każdy pracownik jest równie ważny.
Dlatego w tej sekcji znajdziesz podstawowe informacje na temat benefitów jakie otrzymujesz podejmując z nami współpracę. Zmiana kraju w którym się żyje może być stresującym przedsięwzięciem, ale z nami może być dużo prostsze i przyjemniejsze!

Zobacz mieszkania

Jesteśmy firmą, która zapewnia kompleksową obsługę pracownika. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania, możesz skorzystać z jednego z naszych mieszkań pracowniczych. Dodatkowo takie rozwiązanie znacznie obniża koszt utrzymania, co w konsekwencji pozwala oszczędzić Ci więcej gotówki.

Zespół zaangażowanych koordynatorów

W Pajmon CPT zapewniamy Ci nie tylko mieszkanie, nasz zespół koordynatorów będzie z Tobą w kontakcie przez cały kontrakt. Dbamy o to, żeby nasi pracownicy czuli się bezpiecznie, dlatego nasi koordynatorzy są zawsze do Twojej dyspozycji. To im możesz zgłaszać swoje uwagi, bądź problemy, niekoniecznie związane z pracą, ale pomogą również jeśli masz problemy z komunikacją, jeśli musisz coś załatwić. Nie musisz się stresować, że przyjeżdżając do Polski nie znasz języka!

zespół ludzi
Rekruterka

Pieniądze zawsze na czas

Zarobione przez Ciebie pieniądze zawsze otrzymasz w terminie. Zależy nam, żeby nasi pracownicy mieli zaspokojone podstawowe potrzeby, więc doskonale rozumiemy, że czasem potrzeba zaliczki na już. Dlatego nasi pracownicy mogą otrzymać raz w tygodniu zaliczkę, bez względu na okres zatrudnienia. 

Nie musisz się martwić
o dokumenty

Z Pajmon CPT nie musisz się martwić o skomplikowane formalności jeśli idzie o dokumenty. Naszym pracownikom pomagamy również w tym aspekcie. Nasi rekruterzy w procesie zawierania z Tobą umowy wytłumaczą wszystkie formalności, przygotują dokumenty, wyjaśnią, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

zespół ludzi

Wiele ofert pracy

Zobacz, co możemy Ci zaoferować. W naszej bazie znajdziesz wiele ofert pracy dostosowanych do różnych kwalifikacji.