PAJMON CPT

Nasze usługi

Jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie?

Masz niedobór przeszkolonych pracowników na linię produkcyjną? Możemy pomóc Tobie i Twojej firmie!

Nie chcesz brać na siebie całego procesu rekrutacji, szkolenia, zatrudnienia i rozliczenia pracowników?

Chcesz zmniejszyć koszty produkcji i uelastycznić proces produkcji?

Jeżeli świadomie rozwijasz swoją firmę i inwestujesz w wysoko wyspecjalizowaną technologię, warto żebyś zainwestował również w nasze rozwiązania z zakresu outsourcingu procesowego, outsourcingu usług i leasingu pracowniczego, które obniżą w Twojej firmie koszty produkcji i pomogą w utrzymaniu jej ciągłości.

Outsourcing procesowy

outsourcing-procesu

Outsourcing procesowy obejmuje przekazywanie określonych zadań lub procesów biznesowych firmom zewnętrznym, które są specjalistami w danej dziedzinie. Firmy decydujące się na outsourcing procesowy proponowany przez Pajmon CPT zazwyczaj wybierają dostawców, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, co pozwala osiągnąć lepsze wyniki w niższych kosztach

Outsourcing usług

outsourcing-usług

Jednym z głównych korzyści outsourcingu usług proponowanego przez Pajmon CPT jest również redukcja kosztów. Zamiast zatrudniać stałych pracowników do wykonywania określonych zadań, firmy mogą korzystać z usług zewnętrznych dostawców na zasadzie potrzeby, co pozwala ograniczyć koszty operacyjne i zwiększyć efektywność działania przedsiębiorstwa.

Leasing pracowniczy

leasing-pracowniczy

Leasing pracowniczy skupia się na czasowym „wypożyczeniu” do firmy Klienta odpowiednich pracowników, wybranych ze specjalnej bazy kandydatów. Ci pracownicy są delegowani do wykonania konkretnych zadań w firmie Klienta.

Rekrutacja pracowników
na stałe

Pajmon CPT realizuje również usługę rekrutacji pracowników, która polega na znalezieniu najbardziej kompetentnego kandydata na stanowisko średniego i wyższego szczebla zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Nasi specjaliści z zakresu rekrutacji stałych, wykorzystując nowoczesne i zaawansowane techniki dotarcia do kandydatów w procesie rekrutacji, przeprowadzają dla Państwa tę usługę w sposób profesjonalny i kompleksowy.

Rozmowa rekrutacyjna

Dorota Micek

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? 
Szukasz pracowników dla swojej firmy?

Skontaktuj się z naszą Managerką ds. Biznesu:
Dorota Micek 
dorota.micek@pajmon.com.pl
+ 48 537 089 735
lub wypełnij formularz!