Nasze usługi

Jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie?

Potrzebujesz przeszkolonych pracowników na linię produkcyjną?

Nie chcesz brać na siebie całego procesu rekrutacji, szkolenia, zatrudnienia i rozliczenia pracowników?

Chcesz zmniejszyć koszty produkcji i uelastycznić proces produkcji?

Jeżeli świadomie rozwijasz swoją firmę i inwestujesz w wysoko wyspecjalizowaną technologię, warto żebyś zainwestował również w nasze rozwiązania z zakresu outsourcingu i leasingu pracowniczego, które obniżą w Twojej firmie koszty produkcji i pomogą w utrzymaniu jej ciągłości.

Leasing pracowniczy

Pracownik leasing
Leasing pracowniczy skupia się na czasowym „wypożyczeniu” do firmy Klienta odpowiednich pracowników, wybranych ze specjalnej bazy kandydatów. Ci pracownicy są delegowani do wykonania konkretnych zadań w firmie Klienta. Przedsiębiorstwo, które decyduje się na leasing pracowniczy, tę usługę kwalifikuje jako koszty zewnętrzne, a nie swoje koszty stałe. Tym samym zyskuje spore oszczędności i lepiej wykorzystuje kompetencje personelu w odniesieniu do aktualnych potrzeb zamawiającego. Dzięki Pajmon CPT Klient zyskuje usprawnienie wewnętrznych procesów w swoim przedsiębiorstwie. Tym samym Kontrahenci nie ponoszą żadnych obowiązków kadrowych związanych z rekrutacją i zatrudnianiem danego pracownika. Nie muszą także prowadzić dokumentacji personalnej, czy kierować takiego pracownika na badania lekarskie. To wszystko zapewnia Pajmon CPT. Co ważne, podczas wypożyczenia pracownika z Pajmon CPT między stronami umowy pozostają trzy podmioty:
  • pracownik podpisujący umowę z Pajmon CPT;
  • firma Pajmon CPT delegująca personel do wykonania pracy tymczasowej na rzecz i pod nadzorem pracodawcy użytkownika, czyli zleceniodawcy;
  • klient: pracodawca – użytkownik, który nie jest formalnie pracodawcą pracownika, ale wykonuje obowiązki pracodawcy w takim zakresie, jaki wynika z przepisów i umowy zawartej z Pajmon CPT.

Outsourcing pracowniczy

Outsourcing pracowniczy to wynajem pracowników wraz z powierzeniem Pajmon CPT części obowiązków związanych z firmą Klienta, np. prowadzeniem działań administracyjnych i kadrowo-płacowych. Dzięki temu Klient może skupić się na realizacji działań związanych z podstawową działalnością swojego przedsiębiorstwa, a tym samym zyskać przewagę nad konkurencją, która poświęca czas np. na rekrutacje i prowadzenie dokumentacji pracowniczej. To firma Pajmon rozlicza się z pracownikami tymczasowymi, płaci im wynagrodzenia, L4, urlopy. To w końcu Pajmon CPT wysyła pracowników na okresowe badania, organizuje zastępstwa, prowadzi wszelkiego rodzaju szkolenia, czy wdraża systemy motywacyjne i świadczy usługi z zakresu mentoringu i coachingu. Personel zostaje doskonale sprofilowany do potrzeb Klienta i jego branży.

Pajmon CPT potrafi prowadzić jednocześnie rekrutacje dla kilku różnych Kontrahentów. Sprawy kadrowe są powierzane odpowiednim fachowcom z firmy Pajmon, którzy posiadają wiedzę i doświadczanie oraz znakomicie orientują się w bieżących trendach na rynku pracy. Dzięki współpracy z Pajmon CPT można skutecznie zredukować koszty, przyspieszyć proces rekrutacji, dokonać selekcji kompetentnych pracowników i w ostatnim kroku wdrożyć ich do pracy.

Pracownik produkcji

Outsourcing usług

Outsourcing usług

Outsourcing to najogólniej zlecenie firmie z zewnątrz odpowiednich zadań, za które będzie ona odpowiedzialna.  Outsourcing jest regulowany przez kodeks cywilny. Między Klientem a pracownikami nie ma żadnego stosunku pracy. To firma outsourcingowa, w tym przypadku Pajmon CTP, pozostaje formalnie pracodawcą.

Outsourcing usług to najbardziej innowacyjna forma współpracy. Pozwala dobrać grupy wyspecjalizowanych pracowników – całe brygady doskonale sprofilowane zgodnie z branżą klienta. Pajmon CPT sam ustala plan realizacji ustalonej usługi w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie własnego personelu, co skutecznie obniża koszty Klienta dotyczące zarządzania pracownikami. To odróżnia wykonawstwo usług w ramach outsourcingu od innych relacji między Kontrahentami, gdzie wykonawca dostaje dokładne wskazówki od zleceniodawcy, jak powinien wykonać określone zadania.

Decydując się na outsourcing usług, Klient zyskuje oszczędności, bo skutecznie redukuje koszty nadgodzin i etatów, ewentualne fluktuacje zatrudnienia, a firma Pajmon bierze na siebie sprawy związane z legalizacją zatrudnienia i obsługą kadrowo-płacową.

Rekrutacja pracowników
na stałe

Pajmon CPT realizuje również usługę rekrutacji, która polega na znalezieniu najbardziej kompetentnego kandydata na stanowisko średniego i wyższego szczebla zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta. Nasi specjaliści z zakresu rekrutacji stałych, wykorzystując nowoczesne i zaawansowane techniki dotarcia do kandydatów w procesie rekrutacji, przeprowadzają dla Państwa tę usługę w sposób profesjonalny i kompleksowy.

Rozmowa rekrutacyjna