Oferty pracy

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie na stanowisku Operator wózka widłowego w przedsiębiorstwach magazynowych.
Firma zajmuje się wyrobami z materiałów ceglano pochodnymi. Praca polega na sortowaniu, układaniu i kontrolowaniu poprzez urządzenia miernicze wymiarów wyrobu gotowego.
Pajmon CPT poszukuje pracowników fizycznych i operatorów linii produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym, w przedsiębiorstwach które zajmują się produkcja części samochodowych do znanych i rozpoznawalnych marek samochodowych na całym świecie.
Posiadasz umiejętności i chęć do pracy? Pajmon CPT sp. z o.o. KRAZ (21373) poszukuje osoby na stanowisko operatora suwnicy hakowej-nośności 3,2T w Zakładzie Hutniczym znajdującym się w Krakowie.
pracowników do produkcji lodów i mrożonek w firmie znajdującej się w Działoszynie w okolicach Częstochowy, która jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży lodów i żywności mrożonej.
Pajmon CPT poszukuje spawaczy metodą TIG, oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwie zajmującym się spawaniem materiałów aluminiowych przy produkcji łodzi i jachtów.
Pajmon CPT poszukuje pracowników do produkcji tworzysz sztucznych w firmie znajdującej się w Sufczyn w województwie mazowieckim, która zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych produkujących podstawy pod znaki drogowe z własnych surowców.
Pajmon CPT poszukuje pracowników fizycznych do zakładu meblarskiego znajdującego się w miejscowości Łęka Mroczeńska województwie wielkopolskim.