Oferty pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko: KADROWA. Miejsce pracy: Rybnik. Zarobki: 3500-6000 zł netto. Aplikuj już dzisiaj.

Praca dla mężczyzn w Polsce. Poszukujemy pracowników na stanowiska: ślusarz – spawacz oraz pracowników do prac porządkowych. Stawki: 21 zł netto za godzinę – dla spawacza – ślusarza i 17 zł netto za godzinę – dla pracownika do prac porządkowych.

Pajmon CPT zatrudnia. Poszukujemy ASYSTENTKI / asystenta ds. kadr i płac. Miejsce pracy: Rybnik. Zarobki: 3000-5000 zł netto. Aplikuj już dzisiaj.

Praca w Polsce dla mężczyzn. Poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik budowlany. Praca odbywa się głównie wewnątrz hal i galerii handlowych. Zarobki: 15 zł netto za godzinę. Zgłoś się już dziś. Praca w założeniu na okres długoterminowy.

Jeśli masz żyłkę handlowca, jesteś otwarty i kreatywny, a przy okazji chcesz zarobić dobre pieniądze, zgłoś się już dziś. Pajmon CPT poszukuje osoby odpowiedzialnej za relację z klientami B2B w zakresie sprzedaży usług pracowniczych i outsourcingu.

min. 3000-7000 mies PLN / h

Praca dla spawacza w Polsce, różne zakłady pracy. Spawacze MIG-MAG, TIG poszukiwani. Zarabiaj od 20 do 25 zł netto za godzinę. Zgłoś się już dziś.

Spawacz Mig-Mag pilnie poszukiwany. Pracuj w zakładzie produkcyjnym, u wiodącego dostawcy dla europejskiego przemysłu samochodów użytkowych. Firma zapewnia dobre zarobki.

min. 23 zł/godz PLN / h

Lakiernik meblowy: Praca w firmie produkującej meble. Zgłoś się już dzisiaj. Zarabiaj z nami pewne pieniądze.