Oferty pracy

Pracownik produkcji poszukiwany do pracy w Gralewie. Praca dla producenta kostki brukowej, płyt betonowych, galanterii betonowej. Zgłoś się już dziś.

min. 3200 - 3840 PLN / miesiąc

Spawacz TIG poszukiwany. Praca w Polsce dla mężczyzn. Oferujemy zatrudnienie w przedsiębiorstwie zajmującym się spawaniem materiałów aluminiowych.

min. 4800 PLN / miesiąc

Ślusarz / montażysta potrzebny do prac przy budowie chłodni. Zarabiaj 18 zł netto za godzinę. Praca w Gliwicach w województwie śląskim. Zgłoś się już dziś.

min. 3600 PLN / miesiąc

Praca w Polsce, praca dla firmy zajmującej się budową ekologicznych składowisk odpadów i budownictwa przemysłowego. Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany. Zarabiaj od 3000 zł netto na miesiąc. Aplikuj już dziś.

min. 3000 - 3200 PLN / miesiąc

Pracownik produkcji poszukiwany. Praca jest w zakładzie produkującym podkłady z betonu sprężonego i innych elementów betonowych, które mogą być stosowane we wszystkich systemach kolejowych.

min. 3264 - 3456 PLN / miesiąc

Manager ds. Sprzedaży: Jeśli masz żyłkę handlowca, jesteś otwarty i kreatywny, aplikuj już dziś. Pajmon CPT poszukuje osoby odpowiedzialnej za relację z klientami B2B w zakresie sprzedaży usług pracowniczych i outsourcingu.

min. 5000 - 7000 PLN / miesiąc

Manager ds. Relacji z Klientem poszukiwany. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami. Zgłoś się już dziś.

min. 3000 - 5000 PLN / miesiąc

Rewelacyjne zarobki! Spawacz poszukiwany do pracy w Polsce. Praca dla mężczyzn od zaraz. Stawka: 25 zł netto za 1 roboczogodzinę. Aplikuj już dziś.

min. 5000 PLN / miesiąc

Stanowisko
Miejsce pracy