Poznaj firmę

Dlaczego
właśnie my?

PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej sp. z o.o. wynajmuje pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta. Firma dostarcza specjalistów ze Wschodu do pracy w różnych gałęziach przemysłu: spożywczego, chemicznego, metalurgicznego, sanitarnego, budowlanego, motoryzacyjnego, paliwowo-energetycznego, odzieżowego, logistyki i przeładunku, obsługi klienta i wielu innych.

Aktualnie w naszej bazie znajduje się 5100 wykwalifikowanych pracowników z: Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, Mołdawii. W systemie posiadamy zarówno pracowników na trzyletnim pozwoleniu Wojewody typu A, a także pracowników regularnie przyjeżdżających do nas na podstawie półrocznych wiz pracowniczych. Każdego miesiąca jesteśmy w stanie delegować do pracy ok. 300 osób. Obecnie współpracujemy z ponad 80 Kontrahentami. Przez ostatnie trzy lata swojej działalności nasi pracownicy znaleźli zatrudnienie w blisko 150 firmach.

Jesteśmy partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody rekrutacyjne.
Z nami oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze.

„Łączenie sił to początek, zostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

Henry Ford

Jak działamy

Zacznijmy współpracę

W systemie posiadamy zarówno:

  • pracowników na trzyletnim pozwoleniu Wojewody typu A, którzy gwarantują zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego;
  • pracowników regularnie przyjeżdżających do nas na podstawie  półrocznych wiz pracowniczych wyrabianych w konsulacie na Spółkę Pajmon CPT;
  • pracowników przyjeżdżających na podstawie trzymiesięcznej biometrii, tzn. w ruchu bezwizowym.

 

Poznajmy się lepiej

Pierwszym, a zarazem najważniejszym krokiem jest poznanie i zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu współpraca przebiega szybko i efektywnie.

Ustalmy plan działania

Znając oczekiwania Kontrahentów, proponujemy najkorzystniejsze dla zlecenia rozwiązania. Nasi eksperci: koordynatorzy, rekruterzy, specjaliści z HR i inni potrafią wprowadzać poprawki na każdym etapie współpracy, co jest ważnym elementem w dynamicznie zmieniających się branżach.

Nasze biura