PAJMON CPT

Outsourcing i leasing: przyszłość przedsiębiorstw?

Outsourcing i leasing w przedsiębiorstwach: nowy trend?

Wielu osobom wydaje się, że outsourcing i leasing to nowy trend w przedsiębiorstwach. Cytując klasyka: “Nic bardziej mylnego!”. Mimo że taka forma współpracy na pierwszy rzut oka wydaje się obca, to z powodzeniem funkcjonuje od bardzo dawna. Nie można przejechać przez jakiekolwiek miasto w Polsce, nie mijając przynajmniej jednego biura księgowego. A czym zajmuje się takie biuro? Outsourcingiem! Kolejną popularną usługą outsourcingu jest outsourcing usług IT. Nie każda firma ma swojego informatyka zatrudnionego na etat; większość korzysta z firmy zewnętrznej. Podobnie jest w usługach outsourcingu procesu, outsourcingu usług i leasingu pracowniczego oferowanych przez firmę Pajmon CPT. Z tą różnicą, że usługobiorca nie korzysta z usług informatyka, a np. spawacza.

Outsourcing jako nowoczesne rozwiązania dla firm.

Firma, która chce się rozwijać, powinna inwestować w nowoczesne rozwiązania. Korzystanie z nowoczesnych form outsourcingu i leasingu pracowniczego to przyszłość dynamicznie rozwijających się firm. Znalezienie i zatrudnienie specjalistów w 2024 roku może być trudniejsze niż się wydaje. Wielu wybiera zatrudnienie w firmach świadczących usługi z zakresu outsourcingu z prostego powodu: pieniądze są lepsze, a dany specjalista może zająć się tym, w czym czuje się najlepiej, a nie musi zajmować się wszystkim. Dobrym przykładem jest tutaj marketing. Firmy świadczące usługi dla przedsiębiorstw zatrudniają content creatorów, copywriterów, grafików. Zatrudniając się bezpośrednio w przedsiębiorstwie, za wszystkie te zadania często odpowiedzialna jest jedna osoba, często za mniejsze wynagrodzenie. Decydując się na skorzystanie z usług Pajmon CPT Klient również osiąga wymierne korzyści, bez konieczności podpisywania umowy bezpośrednio z pracownikiem.

Usługi outsourcingu procesowego, outsouringu usług i leasingu pracowniczego dla fabryk.

Z jakich usług zewnętrznych mogą skorzystać fabryki? W zakresie usług świadczonych przez Pajmon CPT znajdują się: outsourcing procesowy, outsourcing usług, leasing pracowniczy. Każda z tych form współpracy zapewnia firmie zewnętrznej możliwość uniknięcia wahań z powodu braków kadrowych. Firma usługowa jest odpowiedzialna za wszystkie przeszkody, które pojawiają się w pracy z ludźmi: zwolnienia lekarskie, urlopy, odprawy. Usługobiorca, podobnie jak w przypadku usług IT, może spać spokojnie, wiedząc, że rano załoga stawi się na czas, nie będzie przestojów, a kontrakt zostanie zrealizowany w terminie.

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy w kontakcie
Залишайтеся на зв'язку