Poznaj nas lepiej

Zespół Pajmon CPT

Pracownicy Pajmon CPT są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, doradzą, wyjaśnią zawiłe kwestie związane np. z zatrudnieniem, sprawami pracowniczymi.

Zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby rekrutowani i delegowani przez nas pracownicy, głównie ze Wschodu, do różnych zakładów pracy na terenie całej Polski posiadali odpowiednie kwalifikacje, byli pracowici i rzetelni. Szanujemy czas i spokój finansowy naszych Partnerów biznesowych.

Poznaj #EkipaPajmona.

Monika Cieślik

Asystentka Biura Zarządu i Fakturzystka
monika.cieslik@pajmon.com.pl

Damian Palenga

Koordynator ds. Sprzedaży
damian.palenga@pajmon.com.pl

Patryk Czart

Manager ds. Pracowniczych
patryk.czart@pajmon.com.pl

Anna Flig

Kierownik ds. Kadr i Płac
anna.flig@pajmon.com.pl

Katarzyna Jędrzejewska

Specjalista ds. Kadr i Płac
katarzyna.jedrzejewska@pajmon.com.pl

Zbigniew Górski

Manager Operacyjny
zbigniew.gorski@pajmon.com.pl

Katarzyna Śleziona - Kołek

Dyrektor ds. Marketingu i PR
katarzyna.sleziona-kolek@pajmon.com.pl

Oleksandr Ostrovskyy

Specjalista ds. Rekrutacji
Kierownik Robót
oleksandr.ostrovskyy@pajmon.com.pl

Tomasz Kożuch

Kierowca
tomasz.kozuch@pajmon.com.pl

Alina Naumenko

Koordynator
alina.naumenko@pajmon.com.pl

Artem Puhach

Koordynator
artem.puhach@pajmon.com.pl

Anastasiia Tsarenko

Rekruter
anastasiia.tsarenko@pajmon.com.pl

Viacheslav Koretskyi

Rekruter
viacheslav.koretskyi@pajmon.com.pl

Serhii Havryliuk

Rekruter
serhii.havryliuk@pajmon.com.pl