Poznaj nas lepiej

Zespół Pajmon CPT

Pracownicy Pajmon CPT są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, doradzą, wyjaśnią zawiłe kwestie związane np. z zatrudnieniem, sprawami pracowniczymi.

Zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby rekrutowani i delegowani przez nas pracownicy, głównie ze Wschodu, do różnych zakładów pracy na terenie całej Polski posiadali odpowiednie kwalifikacje, byli pracowici i rzetelni. Szanujemy czas i spokój finansowy naszych Partnerów biznesowych.

Poznaj #EkipaPajmona.

Anna Flig

Kierownik ds. Kadr i Płac
anna.flig@pajmon.com.pl

Katarzyna Hanak

Specjalista ds. Kadr i Płac
katarzyna.jedrzejewska@pajmon.com.pl

Anna Derbis

Referent ds. Administracyjno-Personalnych
anna.derbis@pajmon.com.pl

Patryk Czart

Manager ds. Pracowniczych
patryk.czart@pajmon.com.pl

Oleksandr Ostrovskyy

Specjalista ds. Rekrutacji
Kierownik Robót
oleksandr.ostrovskyy@pajmon.com.pl

Monika Cieślik

Asystentka Biura Zarządu i Fakturzystka
monika.cieslik@pajmon.com.pl

Agnieszka Kula

Manager ds. Relacji
agnieszka.kula@pajmon.com.pl

Artem Puhach

Koordynator
artem.puhach@pajmon.com.pl

Tomasz Kożuch

Koordynator
tomasz.kozuch@pajmon.com.pl

Serhii Havryliuk

Rekruter
serhii.havryliuk@pajmon.com.pl

Vladyslav Hladyniuk

Rekruter
vh.pajmon@gmail.com

Anna Melnyk

Specjalista ds. Rekrutacji
anna.melnyk@pajmon.com.pl

Oksana Konoplenko

Koordynatorka
oksana.konoplenko@pajmon.com.pl