Poznaj nas lepiej

Zespół Pajmon CPT

Pracownicy Pajmon CPT są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, doradzą, wyjaśnią zawiłe kwestie związane np. z zatrudnieniem, sprawami pracowniczymi.

Zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby rekrutowani i delegowani przez nas pracownicy, głównie ze Wschodu, do różnych zakładów pracy na terenie całej Polski posiadali odpowiednie kwalifikacje, byli pracowici i rzetelni. Szanujemy czas i spokój finansowy naszych Partnerów biznesowych.

Poznaj #EkipaPajmona.

Anna Flig

Kierownik ds. Kadr i Płac
anna.flig@pajmon.com.pl

Katarzyna Hanak

Specjalista ds. Kadr i Płac
katarzyna.jedrzejewska@pajmon.com.pl

Dorota Śpiewok

Pracownik Administracji
dorota.spiewok@pajmon.com.pl

Monika Cieślik

Asystentka Biura Zarządu i Fakturzystka
monika.cieslik@pajmon.com.pl

Patryk Czart

Manager ds. Pracowniczych
patryk.czart@pajmon.com.pl

Oleksandr Ostrovskyy

Specjalista ds. Rekrutacji
Kierownik Robót
oleksandr.ostrovskyy@pajmon.com.pl

Katarzyna Śleziona - Kołek

Dyrektor ds. Marketingu i PR
katarzyna.sleziona-kolek@pajmon.com.pl

Artem Puhach

Koordynator
artem.puhach@pajmon.com.pl

Tomasz Kożuch

Koordynator
tomasz.kozuch@pajmon.com.pl

Serhii Havryliuk

Rekruter
serhii.havryliuk@pajmon.com.pl

Anna Melnyk

Specjalista ds. Rekrutacji
anna.melnyk@pajmon.com.pl

Oleksandr Tretyak

Koordynator Projektów
oleksandr.tretyak@pajmon.com.pl

Andrzej Sawczuk

Rekruter
andrzej.sawczuk@pajmon.com.pl

Ewa Szymańska

Manager ds. Sprzedaży
ewa.szymanska@pajmon.com.pl

Marlena Matusiak

Manager ds. Rozwoju
marlena.matusiak@pajmon.com.pl

Pavlo Barchan

Koordynator
pavlo.barchan@pajmon.com.pl