Poznaj nas lepiej

Our team Pajmon CPT

Pracownicy Pajmon CPT są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania, doradzą, wyjaśnią zawiłe kwestie związane np. z zatrudnieniem, sprawami pracowniczymi.

Zadowolenie Klienta jest dla nas sprawą najważniejszą. Dokładamy wszelkich starań, aby rekrutowani i delegowani przez nas pracownicy, głównie ze Wschodu, do różnych zakładów pracy na terenie całej Polski posiadali odpowiednie kwalifikacje, byli pracowici i rzetelni. Szanujemy czas i spokój finansowy naszych Partnerów biznesowych.

Poznaj #EkipaPajmona.

Anna Flig

HR & Payroll Manager
anna.flig@pajmon.com.pl

Katarzyna Jędrzejewska

HR and Payroll Specialist
katarzyna.jedrzejewska@pajmon.com.pl

Dorota Śpiewok

Administration Worker
dorota.spiewok@pajmon.com.pl

Monika Cieślik

Management Office Assistant & Invoice Clerk
monika.cieslik@pajmon.com.pl

Patryk Czart

Manager for Employee Affairs
patryk.czart@pajmon.com.pl

Zbigniew Górski

Operational Manager
zbigniew.gorski@pajmon.com.pl

Katarzyna Śleziona - Kołek

Marketing & PR Director
katarzyna.sleziona-kolek@pajmon.com.pl

Oleksandr Ostrovskyy

Recruitment Specialist & Works Manager
Kierownik Robót
oleksandr.ostrovskyy@pajmon.com.pl

Tomasz Kożuch

Driver
tomasz.kozuch@pajmon.com.pl

Pavel Yurkovsky

Employee Affairs Coordinator
pavel.yurkovsky@pajmon.com.pl

Alesia Luzhankova

Office Worker with Recruitment Elements
alesia.luzhankova@pajmon.com.pl

Artem Puhach

Coordinator
artem.puhach@pajmon.com.pl

Serhii Havryliuk

Recruiter
serhii.havryliuk@pajmon.com.pl

Anastasiia Tsarenko

Recruiter
anastasiia.tsarenko@pajmon.com.pl

Anna Melnyk

Recruitment Specialist
anna.melnyk@pajmon.com.pl

Andrzej Sawczuk

Recruiter
andrzej.sawczuk@pajmon.com.pl

Артем Пухач

Координатор
artem.puhach@pajmon.com.pl

Артем Пухач

Координатор
artem.puhach@pajmon.com.pl