PAJMON CPT

praca rekruter

Rekuruter/ka

Rybnik
min. 4300 zl brutto- 8000 zl brutto PLN / miesiąc
min. 160 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Rekruter/ka w naszym biurze w Rybniku.
Praca na tym stanowisku polega na pozyskiwaniu nowych pracowników do pracy dla naszych Klientów.
Będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie atrakcyjnych ofert dla pracowników, kontakt z potencjalnymi kandydatami, oraz raportowanie swoich działań przełożonej.

Obowiązki:

Tworzenie opisów ofert pracy wg wytycznych.
Kontakt z potencjalnymi pracownikami, oraz odpowiadanie na ich pytania.
Raportowanie działań do działu kadr.
Współpraca z działami kadr oraz marketingu.
Opieka nad powierzonymi projektami.

Wymagania:

Znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego pozwalające na swobodną komunikację. (również w piśmie)
Znajomość języka polskiego.
Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Pracowitość.
Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz w biurze w Rybniku, brak możliwości pracy zdalnej.
Umiejętność pracy w zespole.
Umiejętność łatwego poruszania się po social mediach (Facebook, Instagram, Tik Tok).

Co oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Biuro niedaleko centrum Rybnika z łatwym dojazdem (obok znajdują się przystanki autobusowe).
Mamy parking dla Pracowników
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym zespole.
Wsparcie marketingu.
Premie

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!