PAJMON CPT

Po owocach ich poznacie… Człowieka, sukces, praca

AutoEvent'2021 to sukces nas wszystkich

Niedawny AutoEvent’2021 (konferencja z branży motoryzacyjnej, która odbywała się od 31 sierpnia do 1 września br. w Zawierciu, organizatorem była Polska Izba Motoryzacji) był okazją do spotkań z przedstawicielami przemysłu motoryzacyjnego: firm dostarczających części i komponenty do produkcji nowych samochodów; zajmujących się produkcją / dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu, ale nie tylko.

Dwa dni wydarzenia obfitowały w liczne rozmowy, które przerodziły się w cenne kontakty biznesowe. Otworzyły nam drzwi do współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Trzeba przyznać, że AutoEvent’2021 był doskonałym polem do działania i pokazania atutów Pajmon CPT. Podczas rozmów z przedstawicielami z sektora automotive mogliśmy przekonać się, że rynek motoryzacyjny coraz bardziej otwiera się na takie firmy, jaka Pajmon CPT, które rekrutują cudzoziemców i wysyłają do zakładów pracy na terenie całej Polski.

Przyszłość firmy outsourcingowej. Zatrudniam cudzoziemców? Mówię TAK

„(…) Przed Wami olbrzymia przyszłość. Nie możemy robić z tego wielkiego cudu, wielkiego halo. Tak wygląda normalne życie gospodarcze każdego kraju. (…) Przed Wami olbrzymia przyszłość. (…) fluktuacja w załogach, jak również migracje ludzi między poszczególnymi krajami, a w UE w ramach jakby jednego obszaru gospodarczego, są normalną rzeczą i musimy się do tego przyzwyczaić.” – tak o szansach Pajmon CPT, w tym dla firm zatrudniających cudzoziemców w Polsce, na rynku w branży motoryzacyjnej mówił podczas AutoEventu’2021 Roman Kantorski, prezes Polskiej Izby Motoryzacji.

AutoEvent’2021 to były także liczne panele dyskusyjne, spotkanie z przedstawicielami nie tylko świata biznesu, ale i nauki oraz administracji państwowej. To był czas inspirujących rozmów, ale i szereg wydarzeń o charakterze rozrywkowym. Nasze firmowe gadżety, jak filiżanki z logiem Pajmon CPT, broszury, pendrive’y w postaci karty kredytowej i inne, schodziły jak ciepłe bułeczki. Nasze barwy firmowe: malina i szarość zapadały w pamięć, bo przecież tak jak przemysł motoryzacyjny, ale i każda branża to nie tylko szarość, ale i inne kolory codzienności.

Pracuj z nami. Pracuj z Pajmon CPT

Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy, przejawy sympatii, „siłowanie się” na argumenty, a także cenne wskazówki, co możemy udoskonalać we współpracy z nowymi partnerami biznesowymi. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz pracować z Pajmon CPT? Formularz kontaktowy – pracownik: https://cpt.pajmon.com.pl/formularz-kontaktowy-pracownik/
Szukasz pracowników? Formularz kontaktowy – pracodawca: https://cpt.pajmon.com.pl/formularz-kontaktowy-pracodawca/

Napisz lub zadzwoń do Pajmon CPT!

Anna Melnyk + 48 533 400 412 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: anna.melnyk@pajmon.com.pl

Anastasiia Tsarenko + 48 731 790 200 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: anastasiia.tsarenko@pajmon.com.pl

Serhii Havryliuk +48 534 382 978 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: serhii.havryliuk@pajmon.com.pl

Artem Puhach +48 533 398 428 (telefon, Viber, WhatsApp, Telegram); e-mail: artem.puhach@pajmon.com.pl

Szukasz pracownika?

Napisz lub zadzwoń do Pajmon CPT.

Monika Cieślik +48 790 570 880; e-mail: monika.cieslik@pajmon.com.pl

Śledź nas na YT: https://www.youtube.com/channel/UCFDKATPojORYNLhzPpxSA5w

Jesteśmy też obecni na: Instagramie: https://www.instagram.com/pajmon_cpt/ i TikToku: https://www.tiktok.com/@pajmon_cpt?lang=pl-PL

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pajmoncpt

Polub nas na LinkedIN: https://www.linkedin.com/company/64991441/admin/

Zobacz też:

https://cpt.pajmon.com.pl/2021/09/20/automatyzacja-a-czlowiek-czy-postep-technologiczny-wygra-z-praca-ludzkich-rak/

https://cpt.pajmon.com.pl/2021/08/12/nadciaga-armia-hindusow-jak-walcza-o-nich-polscy-pracodawcy/

https://cpt.pajmon.com.pl/2021/09/13/nie-taki-zloty-smok-straszny/

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy w kontakcie
Залишайтеся на зв'язку