PAJMON CPT

Spawacz MIG-MAG

Ostrów Mazowiecka
min. 7200 PLN / miesiąc
min. 240 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Spawacz Mig-Mag pilnie poszukiwany. Pracuj w zakładzie produkcyjnym, u wiodącego dostawcy dla europejskiego przemysłu samochodów użytkowych. Firma zapewnia dobre zarobki.

Obowiązki:

Naprawa i spawanie maszyn rolniczych
Czytanie rysunku technicznego
Przygotowanie powierzchni do spawania
Spawanie elementów konstrukcyjnych
Kontrola jakości spawanych szwów

Wymagania:

Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
Wymagania kwalifikacyjne: spawacz
Doświadczenie zawodowe: wymagane

Co oferujemy:

Zapewniamy zakwaterowanie dla naszych pracowników
Standardowe warunki życia.
Do 4 osób w pokoju (bez podwójnych łóżek).
Możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu – 100 zł.
Nasza firma całkowicie za darmo załatwia dokumenty niezbędne do legalnego zatrudnienia i przekraczania granicy.
Po przyjeździe zostaniesz przywitany, a koordynatorzy będą towarzyszyć Ci przez całą pracę w Polsce.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!