PAJMON CPT

pracownik produkcji

Pracownik produkcji

Klucze
min. 3000 PLN / miesiąc
min. 200240 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Pajmon CPT zatrudni pracowników produkcyjnych. Firma zaprasza do pracy w firmie produkującej papier toaletowy, serwetki, ręczniki papierowe itp.

Obowiązki:

• Przygotowanie sprzętu do pracy
• Konserwacja sprzętu
• Opakowania
• Kontrola jakości
• Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

• Mężczyźni do lat 55
• Znajomość języka polskiego na poziomie konwersacyjnym (A2)
• Chęć do nauki i rozwoju
• W związku z nowymi przepisami każdy, kto przekroczy polską granicę musi zdać test negatywny, koszt zwrócimy po dwóch miesiącach!

Co oferujemy:

• Zapewniamy mieszkanie, opłata tylko za media 10 zł/doba, 300 – 310 zł/mc.
• Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na kwarantannę.
• Nie pobiera opłat za wydawanie zaproszeń do pracy.
• Firma zapewnia również wsparcie koordynatorowi przez cały czas pracy w Polsce.
• Istnieje możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 zł tygodniowo.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!