PAJMON CPT

Pajmon CPT: Praca, człowiek, szacunek

Wierzymy w ludzi: w ich potencjał, chęć nauki, posiadane kwalifikacje. Jesteśmy przekonani, że powierzając obowiązki odpowiednim fachowcom, realnie tworzymy sukces naszych Partnerów. Delegując do pracy naszych specjalistów, oferujemy ręce gotowe do działań. Posiada je człowiek, który kryje w sobie pewną historię. Przyjeżdża do Polski w celach zarobkowych, pełen wiary i nadziei, że zmieni swój byt finansowy i życie własne oraz najbliższej rodziny. Podjęcie pracy jest często dla niego pierwszym etapem istotnych zmian. 

Pajmon CPT sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku każdego dnia uczestniczy w tej transformacji. Firma chce być tym pierwszym katalizatorem, który zapoczątkuje kolejne, pozytywne przeobrażenia w życiu rekrutowanych ze Wschodu pracowników. Następnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego przedsiębiorcy Partnera biznesowego, który będzie chciał kontynuować ten proces już we własnej firmie. Czy widzą Państwo, jaką siłą napędową może być wykwalifikowany pracownik ze Wschodu? Razem z Pajmon Centrum Pracy Tymczasowej mogą Państwo zyskać wysoką wydajność pracy i zainwestować w kompetentnego człowieka.

Pajmon CPT wynajmuje pracowników tymczasowych i stałych zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta, zarówno na krótkie kontrakty, jak i na dłużej, nawet do 3 lat. Specjalizujemy się w zatrudnianiu obcokrajowców ze Wschodu (głównie z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji, Mołdawii) do różnych gałęzi przemysłu m.in.: spożywczego, chemicznego, paliwowo-energetycznego, metalurgicznego, budowlanego, logistyki itp. Każdego miesiąca jesteśmy w stanie dostarczyć ok. 250 specjalistów: tokarzy, elektryków, ślusarzy, spawaczy, szwaczki, a także pracowników produkcji, magazynierów i innych. Obecnie współpracujemy z blisko 60 Kontrahentami. Są to zarówno małe firmy, jak i prawdziwi giganci na rynku. Nasze formy pracy to: leasing pracowniczy, outsourcing pracowniczy i outsourcing usług. Tylko przez ostatnie dwa lata oddelegowaliśmy do pracy ponad 4500 osób, a połowa z nich wracała do Klientów w późniejszym czasie. Każdego dnia uczymy się, jak być lepszym i osiągać sukcesy razem z naszymi Partnerami biznesowymi.

Współpracując z nami, nie ponoszą Państwo żadnych zbędnych kosztów związanych z rekrutacją, obsługą kadrowo-płacową nowego pracownika (rozliczanie kosztów wynagrodzeń, składek na ubezpieczenie społeczne, podatku, opłat związanych z legalnym pobytem i pracą zatrudnionego). Te obowiązki przejmuje na siebie nasza firma.

Jesteśmy centrum pracy tymczasowej innym niż wszystkie, którego nadrzędną wartością jest człowiek. Czy takie korzyści przemawiają do Państwa? Nawiążemy współpracę?

Zapytaj o zatrudnienie, pracę w Pajmon CPT. Zadzwoń: 790 570 880 (Monika Cieślik, Asystentka Biura Zarządu i Fakturzystka z Pajmon CPT; monika.cieslik@pajmon.com.pl).

Udostępnij:

Więcej postów

Zostańmy w kontakcie
Залишайтеся на зв'язку