PAJMON CPT

pracownik produkcji oferta pracy

Pracownik produkcji

Wodzisław Śląski
min. 21.00 zł/godz PLN / miesiąc
min. 160 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Producent innowacyjnych rozwiązań kompozytowych oraz aluminiowych, wykorzystywanych m.in. w branży kolejowej, energetycznej, wodociągowej czy drogowej. (słupy, maszty, barierki)
Praca na 3 halach.
System trzyzmianowy

Obowiązki:

Pracownicy delegowani będą do prac w trzech zakresach
1 – wypełnianie żywicą, klejenie słupów,
2- prace ślusarskie ze stalą,
3 – lakiernia

Wymagania:

Chęć do pracy
Dobra znajomość języka polskiego
Gotowość do pracy na 3 zmiany

Co oferujemy:

Stałą i stabilną pracę
Wypłacamy zaliczki dla naszych pracowników na ich wniosek przez cały okres zatrudnienia
Zapewniamy zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy w pokojach max czteroosobowych
Pomagamy w załatwieniu formalności
Koordynatorów mówiących w języku: rosyjskim, ukraińskim, angielskim i polskim
Wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas
W naszym portfolio mamy firmy z całej Polski, pomożemy wybrać Ci ofertę najlepszą dla Ciebie!

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!