PAJMON CPT

Operator CNC

Cała Polska
min. 6000 zł netto PLN / miesiąc
min. 200 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Operator CNC: Firma specjalizuje się w obróbce CNC, spawalnictwie metodą MIG-MAG, stali nierdzewnych metodą TIG, regeneracji bębnów frezujących dla przemysłu drogowego, rotorów do stabilizacji gruntu, mulcherów dla przemysłu leśnego oraz frezarek drogowych.

Obowiązki:

Praca na frezarce CNC do produkcji elementów złączy obrotowych oraz elementów sensorów eksplozymetrycznych komór pomiarowych i urządzeń iskrobezpiecznych

Wymagania:

Doświadczenie w obsłudze numerycznych tokarek i frezarek CNC.
Komunikatywna znajomość języka polskiego
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, dla chętnych również w weekendy

Co oferujemy:

Pajmon CPT zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, w niedalekim sąsiedztwie zakładu pracy. Płacisz 300-310 zł za media.
Firma nie pobiera opłat za wydawanie zaproszeń do pracy.
Firma zapewnia również wsparcie koordynatora przez całą pracę w Polsce.
Istnieje możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 zł raz w tygodniu.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!