Outsourcing pracowniczy z Pajmon CPT

Outsourcing to wynajem pracowników wraz z usługą zarządzania i administracji wynajętymi zasobami ludzkimi, w tym całej polityki kadrowo-płacowej.

Podstawą poprawnego funkcjonowania każdej firmy są odpowiednio wykwalifikowani pracownicy. Ich bezpośrednie zatrudnienie wiąże się jednak z dużymi wydatkami, a także inwestycją czasu w procesy rekrutacyjne.
W związku z tym wielu pracodawców decyduje się na skorzystanie z narzędzia, jakie udostępnia Pajmon CPT. To wynajem pracowników na zasadzie outsourcingu.

Proponowany przez nas outsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania polegającą na oddaniu do Pajmon CPT zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością Państwa firmy, a związaną z prowadzeniem działań administracyjnych i kadrowo-płacowych. Dzięki temu możecie Państwo skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, które stanowią podstawę działania Waszego przedsiębiorstwa i w których osiąga ono przewagę konkurencyjną.

Współpraca z nami na podstawie kontraktu outsourcingowego stanowi powierzenie nam kompleksowej obsługi jednego podmiotu w danym obszarze, w którym się specjalizujemy i świadczymy usługi w oznaczonym zakresie.

Outsourcing to możliwość wydzielenia ze struktury Państwa firmy określonych funkcji, zadań i czynności, a następnie przekazanie ich do realizacji podmiotowi zewnętrznemu, czyli Pajmon CPT. Podstawą takiego modelu współpracy z nami są konkretne usługi outsourcingowe, do których świadczenia zobowiązujemy się przez podpisanie z Państwem stosownego kontraktu.

Outsourcing stanowi więc strategiczne narzędzie biznesowe, które pomaga zarządzać Państwa przedsiębiorstwem. 

Minimalizacja wydatków wynika z tego, że cały proces rekrutacyjny leży po naszej stronie jako firmy outsourcingowej. Dodatkową zaletą tej sytuacji dla Państwa jest oczywiście oszczędność czasu, ponieważ to Pajmon CPT dobiera najlepiej sprofilowanego do Państwa potrzeb pracownika. Naszym zadaniem jest wybór takiej osoby, której kwalifikacje jak najpełniej odpowiadają wymaganiom Państwa jako pracodawcy. Wynajem pracowników od nas pozwala Państwu na ulepszenie organizacji pracy. Przedsiębiorstwa, które nawiązały z nami współprac, na zasadach outsourcingu pracowniczego, nie muszą zajmować się sprawami administracyjnymi. Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji kadrowo-płacowej jest całkowicie po naszej stronie.

Nasze zadania

Do zadań Pajmon CPT, jako przedsiębiorstwa świadczącego usługi z zakresu outsourcingu pracowniczego, należy:

 • prowadzenie procesu rekrutacji
 • podpisywanie umowy z pracownikami w imieniu właściwego pracodawcy (agencja pełni funkcję pełnomocnika danej organizacji)
 • wypłacanie wynagrodzeń
 • wysyłanie pracowników na okresowe badania
 • organizowanie zastępstw
 • przeprowadzanie szkoleń
 • wdrażanie systemów motywacyjnych
 • świadczenie usług z zakresu mentoringu i coachingu

 Wasze korzyści

 • obniżenie kosztów w Państwa przedsiębiorstwie – posiadamy bogatą bazę kandydatów, tym samym możemy jednocześnie prowadzić kilka rekrutacji; skorzystanie z naszej oferty staje się tańsze niż podjęcie działań kadrowych; mają Państwo pełną kontrolę kosztów poprzez redukcję kosztów nadgodzin
 • dostęp do naszej profesjonalnej wiedzy – specjalizujemy się w procesach kadrowych; posiadamy wiedzę i orientujemy się w bieżących trendach na rynku pracy
 • usprawnienie procesu rekrutacji, selekcji i wprowadzenia do pracy
 • dotarcie i pozyskanie wykwalifikowanych specjalistów z naszej bazy kandydatów
 • przyspieszenie procesów kadrowych poprzez pełne przejęcie obowiązków związanych z legalizacją zatrudnienia i obsługą kadrowo-płacową
 • gwarancja ciągłości procesów produkcyjnych w Państwa przedsiębiorstwach – kontrolujemy fluktuacje zapotrzebowania
 • rzetelna obsługa całego procesu zatrudnienia, a następnie pracy ze strony koordynatora specjalnie dopasowanego do Państwa potrzeb
 • minimalizacja ryzyka
Grupy fachowców, oszczędność czasu i pieniędzy. To możliwe! Sprawdź gotowe rozwiązania Pajmon CPT.
Chcesz pozyskać brygady fachowców, oszczędzać czas i pieniądze? Pajmon CPT doradzi, co robić. Sprawdź nas!
Leszek Szweda, pszczelarz z Żor włącza się do akcji firmy Pajmon