PAJMON CPT

Tokarz

Tokarz

Cała Polska
min. 38004560 PLN / miesiąc
min. 180200240 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Tokarz, tokarze poszukiwani. Praca na terenie całej Polski w różnych zakładach pracy.
Praca polega najogólniej na obróbce elementów z metalu i tworzywa sztucznego.
Wymagane jest doświadczenie zawodowe – minimum jeden rok.
Aplikuj już dziś. Nasi rekruterzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Obowiązki:

Obróbka elementów z metalu i tworzywa sztucznego
Zaangażowanie w codzienne obowiązki
Dobra organizacja pracy i zaangażowania w projekty
Praca na dużych tokarkach
Możliwa praca na małych tokarkach

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe min. rok
Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
Podstawowa znajomość rysunku technicznego
Umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu przez cały okres zatrudnienia
Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach max 4-osobowych
Opieka koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!