PAJMON CPT

Виробничий робітник

Виробничий робітник: Обов’язки: – робота на виробничій лінії – Контроль якості.

na Facebooku i LinkedIn

Поділитися на facebook
Поділитися на linkedin

Обов’язки:

  • робота на виробничій лінії
  • Контроль якості.

Графік роботи:
3 зміни по 8-10 годин.

Оплата праці:

Ставка нетто на робочу годину – 16 zł.
Можливість отримати один раз на тиждень аванс – 100 zł.
Виплата заробітної плати щомісяця з 10 до 20.

Проживання:

  • Житло повністю безкоштовне.
  • стандартні умови проживання.
  • У кімнаті до 4 осіб.
  • Наша компанія робить всі необхідні документи для легального трудоустрою та перетину кордону абсолютно безкоштовно.
    – Ми надаємо місце для проходження карантину.
  • Ми надаємо БЕЗКОШТОВНИЙ тест на COVID-19 та місце для проходження карантину.
  • Після приїзду Вас зустрінуть і супроводжуватимуть протягом усієї роботи в Польщі!

Робота у Польщі.
Оформлення на роботу у Польщі у місті Rybnik.

Шукаєш роботу?

To musisz wiedzieć:

Mamy wiele programów bonusowych dla Ciebie. Zadzwoń lub napisz do nas i poznaj więcej szczegółów.

  •  Powiedz nam, kim jesteś. Prześlij nam swoje CV. Porozmawiaj z nami. Wyjaśnimy wszystkie zawiłe kwestie.
  • Napisz do nas, a prześlemy Ci linki do zakładów pracy, w jakich pracują nasi pracownicy. Dowiesz się z naszych zdjęć, jak mieszkają nasi pracownicy w Polsce. Sprawdzisz także, co mówią o pracy w Polsce zatrudnieni przez nas pracownicy, w tym cudzoziemcy.

Pracuj z nami. Pracuj z Pajmon CPT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Znajdziemy Ci pracę Twoich marzeń w Polsce. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami jeśli spełniasz nasze wymagania

Napisz do nas