PAJMON CPT

Szwaczka

Szwaczka

Kostrzyn nad Odrą
min. 3200 PLN / miesiąc
min. 200 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Producent kołder i poduszek poszukuje szwaczek. Stawka: 16 zł za godzinę. Pracuj z nami już dzisiaj.

Obowiązki:

• Szycie kołder, poduszek, pokrowców
• Wycinanie materiałów i zszywanie ich w jedną całość
• Wszywanie metek
• Wykonywanie czynności: mocowanie zapięć, cięcie, wciąganie i zszywanie gumy itp.
• Wykonywanie innych czynności według podziału pracy w zespole: naszywanie, przyszywanie, odszywanie, wykonywanie dziurek itp.

Wymagania:

• Umiejętność szycia na maszynach przemysłowych: maszyny jednoigłowe stebnówki Durkopp Adler Clasic, Overlock.
• Umiejętności szwalnicze
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w grupie
• Sumienność i rzetelność
• W związku z nowymi przepisami każda osoba, która przekroczy polską granicę musi złożyć test negatywny, pieniądze za test zwracamy po dwóch miesiącach pracy w Polsce.

Co oferujemy:

• Pajmon CPT oferuje bezpłatne zakwaterowanie na kwarantannę.
• Firma nie pobiera opłat za wydawanie zaproszeń do pracy.
• Firma zapewnia również wsparcie koordynatora przez całą pracę w Polsce.
• Istnieje możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 zł raz w tygodniu.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!