PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy / specjalista ds. sprzedaży

Jeśli masz żyłkę handlowca, jesteś otwarty i kreatywny, a przy okazji chcesz zarobić dobre pieniądze, zgłoś się już dziś. Pajmon CPT poszukuje osoby odpowiedzialnej za relację z klientami B2B w zakresie sprzedaży usług pracowniczych i outsourcingu.

na Facebooku i LinkedIn

Jeśli masz żyłkę handlowca, jesteś otwarty i kreatywny, a przy okazji chcesz zarobić dobre pieniądze, zgłoś się już dziś. Pajmon CPT poszukuje osoby odpowiedzialnej za relację z klientami B2B w zakresie sprzedaży usług pracowniczych i outsourcingu. Jeśli nie masz doświadczenia, a jesteś gotowy do nauki, ta oferta jest dla Ciebie!

WYMAGANIA

  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
  • zdolności komunikacyjne
  • kreatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
  • otwartość na nowe wyzwania
  • znajomość działalności Agencji Pracy Tymczasowej i warunków zatrudniania pracowników ze Wschodu (mile widziane)
  • wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych

OBOWIĄZKI

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi
  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych
  • negocjowanie warunków współpracy z kontrahentem
  • budowa sieci kontaktów
  • prowadzenie dokumentacji, bieżące raportowanie pracy
  • monitoring rynku i konkurencji

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • profesjonalne szkolenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Więcej ofert

Nasza strona FB

Skontaktuj się z nami