PAJMON CPT

Pracownik produkcji

Pruszków
min. 24003000 PLN / miesiąc
min. 160200 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Praca w Polsce w Pruszkowie, stanowisko: pracownik produkcji. Pracuj dla firmy, która od 40 lat zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem produktów z tworzyw sztucznych. Firma posiada park maszynowy i narzędziownię wyposażoną w nowoczesne urządzenia. Zakład produkuje: opakowania, kapsuły do monet i medali, etui, podstawki i stojaki (na ulotki, monety, okulary, telefony, zegarki, itd.), detale na formach próżniowych pokrywane flokiem, formy wtryskowe. Firma posiada dobrze wyposażoną narzędziownię i zakład ślusarski, a także wszelkiego rodzaju wypraski i detale z tworzyw sztucznych.

Obowiązki:

– obsługa wtryskarki, nadzór nad pracą wtryskarki, odbiór produktu z maszyn
  – weryfikacja jakości produkowanego wyrobu
  – przygotowanie tworzyw do produkcji
  – pakowanie zgodnie z ustaleniem

Wymagania:

– obsługa wtryskarek
– chęci do pracy, dokładność

Co oferujemy:

Darmowe mieszkanie w Polsce (zakwaterowanie po stronie Pajmon CPT).
Darmowa pomoc koordynatora podczas całego okresu pracy w Polsce, pomoc w tłumaczeniach.
Nasza firma całkowicie za DARMO wykonuje wszystkie niezbędne dokumenty do legalnego zatrudnienia i przekroczenia granicy.
Płacisz: 300-310 zł za media na miesiąc.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!