PAJMON CPT

pracownik produkcji

Pracownik produkcji

Kraków
min. 3000 PLN / miesiąc
min. 200 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Pracownik produkcji poszukiwany do zakładu w Krakowie, jednego z największych producentów stali w Polsce.

Obowiązki:

• Układanie na paletach ceglanych o wadze od 5 kg do 20 kg.
• Sprawdzanie gotowych produktów pod kątem jakości i rozmiaru.
• Sortowanie kamieni o różnej wadze.
• Usuwanie cegieł z linii produkcyjnej oraz kontrolę jakości.

Wymagania:

• Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy:

• Bezpłatny nocleg
• Nocleg w domku od 3 do 4 osób w pokoju.
• Wszystkie udogodnienia.
• Jest internet, główny zestaw naczyń kuchennych, w pokojach są poduszki, koce i pościel.
• Pracodawca jest zainteresowany kandydatami, którzy chcą zostać w Polsce i pracować dłużej, wysyła zaproszenia wojewódzkie do pracowników, którzy chcą kontynuować pracę.
• Nasza firma całkowicie bezpłatnie wykonuje wszelkie dokumenty niezbędne do legalnego zatrudnienia i przekraczania granicy.
• Zapewniamy miejsce na kwarantannę.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!