PAJMON CPT

Pracownik produkcji

Gralewo
min. 32003840 PLN / miesiąc
min. 200240 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Praca w Polsce dla mężczyzn. Stanowisko: pracownik produkcji. Praca dla firmy produkującej kostkę brukową, płyty betonowe, galanterię betonową. Poszukiwani są pracownicy linii produkcyjnej.

Obowiązki:

– Obsługa linii produkcyjnej.
– Sprawdzanie jakości kostki brukowej.

Wymagania:

– Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjności.
– Umiejętność pracy w zespole, przestrzegania przepisów, kontroli czasu pracy.
– Wykształcenie techniczne o profilu budowlanym – mile widziane, ale nie jest wymagane.
– Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań.

Co oferujemy:

– Darmowe zakwaterowanie po stronie Pajmon CPT; płacisz tylko ok. 300-310 zł za media / miesiąc.
– Odzież podstawowa robocza Pajmon CPT.
– Stabilne zatrudnienie.
– Wynagrodzenie 16 zł netto za godzinę pracy.
– Możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu – 100 zł.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!