PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej

produkcja mebli

Pracownik fizyczny – produkcja mebli

Pajmon CPT poszukuje pracowników fizycznych do zakładu meblarskiego znajdującego się w miejscowości Łęka Mroczeńska województwie wielkopolskim.

na Facebooku i LinkedIn

Pajmon CPT poszukuje pracowników fizycznych do zakładu meblarskiego znajdującego się w miejscowości  Łęka Mroczeńska województwie wielkopolskim.

WYMAGANIA

  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Precyzyjność i sumienność
  • Sprawność fizyczna
  • Zdolności manualne
  • Praca do przyuczenia( okres próbny na każdym stanowisku po weryfikacji zdolności pracownika zostaje przydzielone mu stałe stanowisko pracy)

OBOWIĄZKI

  • Łączenie mebli tapicerowanych
  • Klejenie i zszywanie
  • Łączenie drewna z płytą
  • Piankowanie
  • Tapicerowanie

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  •  Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach

Skontaktuj się z nami

Inne oferty pracy