PAJMON CPT

Pomocnik elektromontera

Wodzisław Śląski
min. 3600 PLN / miesiąc
min. 200 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: pomocnik elektromontera. Zgłoś się już dzisiaj.

Obowiązki:

• Prace pomocnicze i ziemne.
• Praca polega na pomocy przy budowie i modernizacji sieci elektroenergetycznych napowietrznych i kablowych niskiego i średniego napięcia.
• Praca dla firmy, która projektuje, buduje i modernizuje sieci elektroenergetyczne niskiego i średniego napięcia – oświetlenia drogowego.

Wymagania:

• Doświadczenie branżowe
• Uprawnienia SEP pow. 1kV
• Prawo jazdy (mile widziane)
• Komunikatywny język polski
• W związku z nowymi przepisami każda osoba, która przekroczy polską granicę musi złożyć test negatywny, pieniądze za test zwracamy po dwóch miesiącach pracy w Polsce.

Co oferujemy:

• Pajmon CPT zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na kwarantannę. Płacisz 300-310 zł za media.
• Firma nie pobiera opłat za wydawanie zaproszeń do pracy.
• Firma zapewnia również wsparcie koordynatora przez całą pracę w Polsce.
• Istnieje możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 zł raz w tygodniu.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!