PAJMON CPT

Pakowacz drutu

Pakowacz drutu, pomocnik magazyniera

Radomsko
min. 3000 PLN / miesiąc
min. 200 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Praca w firmie u dużego w Polsce producenta drutu i wyrobów z drutu.

Obowiązki:

• konfekcjonowanie drutu w kręgi
• pakowanie
• taśmowanie
• przenoszenie palet
• prace w magazynie

Wymagania:

• dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność
• znajomość języka polskiego na poziomie rozumienia (mile widziane)
• W związku z nowymi przepisami każda osoba, która przekroczy polską granicę musi złożyć test negatywny, pieniądze za test zwrócimy po dwóch miesiącach pracy.

Co oferujemy:

• Pajmon CPT całkowicie darmowo sporządza wszystkie dokumenty niezbędne do legalnego zatrudnienia i przekraczania granicy.
• Zapewniamy miejsce na kwarantannę, opiekę koordynatora przez cały czas pobytu w Polsce.
• Istnieje możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 zł raz w tygodniu.
• Koszt noclegu (miesiąc), zł: 300.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!