PAJMON CPT

Operator wózka widłowego

Cała Polska
min. 38004560 PLN / miesiąc
min. 200240 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Operator wózka widłowego, różne zakłady w całej Polsce. Zapewniamy dobre zarobki i inne benefity. Zapytaj konsultantów o szczegóły oferty. Zostaw nam dane kontaktowe, a skontaktujemy się najszybciej, jak to będzie możliwe. Zgłoś się już dziś.

Obowiązki:

● obsługa wózka widłowego( wysokiego składu) lub czołowego
● praca ze skanerem
● wykonywanie operacji magazynowych (przyjęcia, składowanie, przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów, kompletacja, wydanie i odbiór z produkcji) zgodnie z obowiązującymi procedurami
● współpracę z produkcją i innymi działami firmy
● bieżące sprawdzanie stanów magazynowych
● prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami

Wymagania:

● Doświadczenie w pracy magazynowej
● Wymagane uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
● Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Co oferujemy:

● Stabilne zatrudnienie
● Wynagrodzenie 28,02 zł brutto/godz.
● Możliwość otrzymania zaliczki raz w tygodniu – 100 zł
● Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
● Zapewniamy zakwaterowanie

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!