PAJMON CPT

Operator urządzeń produkcyjnych

Błonie
min. 38404700 PLN / miesiąc
min. 240280 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Zakład samochodowy (do produkcji katalizatorów i układów wydechowych).

Obowiązki:

• Praca na linii produkcyjnej – kontrola jakości w produkcji katalizatorów i elementów do nich.
• Mężczyźni mogą pracować na magazynie.

Wymagania:

• Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie nie wymagane, ale mile widziane

Co oferujemy:

• Zakwaterowanie (w przypadku cudzoziemców): 300 zł/mies.
• Warunki bytowe: od 2 do 4 osób w pokoju, nocleg w niewielkiej odległości od pracy.
• Nasza firma całkowicie za darmo dokonuje wszelkich dokumentów niezbędnych do legalnego zatrudnienia i przekraczania granicy.
• Zapewniamy BEZPŁATNY test na COVID-19 i miejsce na kwarantannę.
• Po przyjeździe zostaniesz przywitany i będziemy towarzyszyć Ci przez całą pracę w Polsce!

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!