PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej

Operator suwnicy

Posiadasz umiejętności i chęć do pracy? Pajmon CPT sp. z o.o. KRAZ (21373) poszukuje osoby na stanowisko operatora suwnicy hakowej-nośności 3,2T w Zakładzie Hutniczym znajdującym się w Krakowie.

na Facebooku i LinkedIn

Posiadasz umiejętności i chęć do pracy? Pajmon CPT sp. z o.o. KRAZ (21373) poszukuje osoby na stanowisko operatora suwnicy hakowej-nośności 3,2T w Zakładzie Hutniczym znajdującym się w Krakowie. Jeśli posiadasz doświadczenie oraz uprawnienia. Zgłoś się do Nas !

WYMAGANIA

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,
  • wykształcenie techniczne lub posiadanie odpowiednich uprawnień,
  • doświadczenia zawodowego,
  • wysoka motywacji do realizacji celów,
  • uprawnienia UDT,

OBOWIĄZKI

  • kontrolowanie na bieżąco stanu obsługiwanej suwnicy.
  • transportowanie koszy z mieszankami i zasypywanie mieszanek na prasy,
  • transportowanie elementów maszyn i urządzeń podczas prac remontowych,
  • transportowanie big-bagów z surowcami i zasypywanie na tasmę,
  • przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów oraz utrzymywanie czystości na stanowisku pracy,
  • wypełnianie wymaganej dokumentacji

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie 4 brygadowym (ciągłym)

Więcej ofert

Nasza strona FB

Skontaktuj się z nami