PAJMON CPT

Odbiór i pakowanie zamówień: Praca dla par i kobiet. Gwarantujemy stałe zatrudnienie i terminową wypłatę wynagrodzeń.

Odbiór i pakowanie zamówień

Nadarzyn
min. 3750 PLN / miesiąc
min. 250 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Odbiór i pakowanie zamówień: Praca dla par i kobiet. Gwarantujemy stałe zatrudnienie i terminową wypłatę wynagrodzeń. Firma zajmuje się głównie produktami modowymi, kosmetykami i dodatkami do żywności, nie ma potrzeby wożenia ciężkich przedmiotów, nie ma konieczności obcowania z chemikaliami i niskimi temperaturami.

Obowiązki:

• Przyjmowanie dostaw
• Kompletacja i pakowanie zamówień, przetwarzanie zwrotów.

Wymagania:

• Znajomość języka polskiego – w przypadku cudzoziemców: minimalna znajomość języka polskiego
• Doświadczenie mile widziane

Co oferujemy:

• Stałe zatrudnienie i terminowa wypłata wynagrodzeń
• Dobra atmosfera oparta na wzajemnym szacunku
• Pełen pakiet socjalny
• Możliwość otrzymywania zaliczek
• Odzież robocza na koszt pracodawcy
• Praca będzie przyjemna zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet
• Zaproszenia dla cudzoziemców do przekroczenia granicy lub uzyskania wiz wykonujemy bezpłatnie
• Koszt noclegu (miesiąc), zł: 180 zł miesięcznie od wynagrodzenia (rachunki za media) – w przypadku zatrudnienia cudzoziemców.
• Warunki lokalowe: od 2 do 4 osób na pokój, wszystkie udogodnienia. Pary mają zapewnione oddzielne pokoje do zakwaterowania.

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!