PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej

Malarz - Tynkarz

Malarz – Tynkarz

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwach zajmującymi się usługami budowlanymi na terenie całej Polski.

na Facebooku i LinkedIn

WYMAGANIA

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Samodyscyplina oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Punktualność, sumienność, chęć do pracy
  • Precyzyjność i dbałość o szczegóły

OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie prac tynkarskich,
  • Tynkowanie powierzchni budynków i konstrukcji,
  • Prace malarskie,
  • Przygotowanie powierzchni do pracy, przygotowanie zaprawy do różnych rodzajów tynków, oznakowanie powierzchni do tynkowania i glazury,
  • Ręczne  lub mechaniczne nakładanie  roztworu  na powierzchnię roboczą
  • Malowanie, dekoracja, naprawa zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni budynku

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Skontaktuj się z nami