PAJMON Centrum Pracy Tymczasowej

operator linii produkcyjnej

Klucze – operator linii produkcyjnej

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w jednym z największych producentów artykułów higienicznych i codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej.

na Facebooku i LinkedIn

Pajmon CPT poszukuje pracowników na stanowisko pracownika produkcyjnego.

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • Umiejętność obsługiwania nowoczesnych maszyn produkcyjnych,
  • Praca dla zaangażowanych i  sumiennych mężczyzn,
  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

OBOWIĄZKI

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i stała kontrola jego pracy
  • Odpowiednie dozowanie surowców do urządzenia
  • Bieżąca kontrola poziomu produktu gotowego
  • Obsługa pulpitu sterowniczego przy urządzeniu
  • Obsługa produkcyjnego programu komputerowego
  • Ewidencjonowanie danych w systemie

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Skontaktuj się z nami