PAJMON CPT

Kadrowa

Kadrowa

Rybnik
min. 35006000 PLN / miesiąc
min. 160 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika na stanowisko: KADROWA. Miejsce pracy: Rybnik. Zarobki: 3500-6000 zł netto. Aplikuj już dzisiaj.

Obowiązki:

– prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników
– sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, zestawień na potrzeby GUS
– kompleksowe naliczanie wynagrodzeń pracowników w tym za chorobę oraz urlopy
-sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
– śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń
– obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe
– znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
– znajomość procesu naliczania wynagrodzeń i rozliczania umów cywilnoprawnych
– dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu ZUS Płatnik
– wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
– zaangażowanie i chęć do pracy
– sumienność w wykonywaniu poleceń przełożonego

Co oferujemy:

– umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
– profesjonalne szkolenie
– niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!