PAJMON CPT

Elektryk

Elektryk

Elbląg
min. 4140 PLN / miesiąc
min. 230240 godzin

Benefity

Opis stanowiska:

Elektryk, elektrycy do pracy pilnie poszukiwani. Jeśli masz umiejętności w tym zawodzie, pracuj z nami. Sprawdź ofertę Pajmon CPT.

Obowiązki:

Prace polegają na montażu:
• instalacji elektrycznej
• paneli przyłączeniowych
• sygnalizacji pożarowej
• urządzeń elektrycznych w budowanych obiektach

Wymagania:

• Doświadczenie w zawodzie
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Prawo jazdy mile widziane (zapewniony jest sprawny samochód)
• Znajomość języka polskiego – na poziomie rozumienia
• W związku z nowymi przepisami każda osoba, która przekroczy polską granicę musi złożyć test negatywny, pieniądze za test zwrócimy po dwóch miesiącach pracy!

Co oferujemy:

• Firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na kwarantannę
• Nie pobiera opłat za wydawanie zaproszeń do pracy
• Firma zapewnia również wsparcie koordynatora przez całą pracę w Polsce
• Istnieje możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 100 zł raz w tygodniu
• Pajmon CPT pomoże Ci na wszystkich etapach rekrutacji i dalszego pobytu w Polsce

Zobacz:

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!

Wyślij swoje CV!