PAJMON CPT

Pajmon logo firmy złote
Elektryk

Elektryk

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwach na obszarze całej Polski.

na Facebooku i LinkedIn

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w instalowaniu nowoczesnych systemów,według  normy europejskich
  • Znajomość materiałów instalacyjnych.
  • Doświadczenie  w zawodzie  minimum 2 letnie
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,

OBOWIĄZKI

  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Naprawa instalacji elektrycznych
  • Przebudowa istniejącej instalacji
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych prac

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Skontaktuj się z nami jeśli spełniasz nasze wymagania

Napisz do nas