PAJMON CPT

pajmon logo kielich
Elektrycy: Pracodawca posiada wakaty zarówno dla elektryków przemysłowych, jak i budowlanych.

Elektrycy

na Facebooku i LinkedIn

Elektrycy – Miejsce pracy:

Wieluń, Wrocław, Dębica

Obowiązki zawodowe:

Instalowanie okablowania elektrycznego, instalowanie sprzętu elektrycznego lub rozwiązywanie problemów i utrzymywanie sprzętu produkcyjnego w stanie gotowości do pracy. Ważna jest umiejętność czytania rysunku technicznego.

Pracodawca posiada wakaty zarówno dla elektryków przemysłowych, jak i budowlanych.

Ostateczne miejsce pracy zostanie zaproponowane przez kierownika po otrzymaniu aplikacji, w zależności od Twoich kwalifikacji i doświadczenia.

Typ kontraktu:

umowa o dzieło

Nocne zmiany:

nie.

Minimalny czas pracy w miesiącu: 230.

Maksymalna liczba godzin pracy miesięcznie: 280.

Elektrycy – stawka za godzinę netto:

18 zł, miesięczne wynagrodzenie 4140 – 5040 zł

Zakwaterowanie:

Koszt noclegu (miesiąc), zł: gratis

Warunki życia (w przypadku zatrudnionych cudzoziemców): 2-4 osoby w pokoju, media 280 zł. na miesiąc.

Transport do pracy:

mieszkanie w niewielkiej odległości od pracy

Wymagania dla kandydatów (w przypadku cudzoziemców):

Znajomość języka polskiego: minimum

Wymagania kwalifikacyjne: elektryk specjalności

Doświadczenie zawodowe: tak

To musisz wiedzieć:

Mamy wiele programów bonusowych dla Ciebie. Zadzwoń lub napisz do nas i poznaj więcej szczegółów.

  •  Powiedz nam, kim jesteś. Prześlij nam swoje CV. Porozmawiaj z nami. Wyjaśnimy wszystkie zawiłe kwestie.
  • Napisz do nas, a prześlemy Ci linki do zakładów pracy, w jakich pracują nasi pracownicy. Dowiesz się z naszych zdjęć, jak mieszkają nasi pracownicy w Polsce. Sprawdzisz także, co mówią o pracy w Polsce zatrudnieni przez nas pracownicy, w tym cudzoziemcy.

Pracuj z nami. Pracuj z Pajmon CPT. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Znajdziemy Ci pracę Twoich marzeń w Polsce. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami jeśli spełniasz nasze wymagania

Napisz do nas