O Pajmon

Pajmon specjalizuje się w dostarczaniu pracowników stałych i tymczasowych na różnorodne stanowiska,
w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów.

Obsługujemy firmy z różnorodnych branż: produkcyjnej, logistycznej, spożywczej, metalowej, przeładunkowej, budowlanej, obsługi klienta oraz wielu innych.

Finansowanie

Zajmujemy się kompleksowym finansowaniem biznesu, oddłużaniem kredytów, posiadamy również bogatą ofertę produktów finansowych dla klientów indywidualnych. Dzięki naszym doradcom posiadającym wieloletnią praktykę w instytucjach bankowych gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność w działaniach.

Praca tymczasowa

Doradztwo strategiczne

Oferujemy kompleksowe doradztwo finansowe ułatwiające naszym klientom wybór optymalnych kierunków inwestycji i efektywnych metod zarządzania ryzykiem, zapewniających bezpieczeństwo i ochronę ich aktywów oraz utrzymanie płynności finansowej. Mamy ogromne doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz doradztwie strategicznym, koncentrującym się na zarządzaniu procesem tworzenia wartości firmy . Budujemy skuteczne strategie bazujące na optymalizacji struktur organizacyjnych i systemu zarządzania, efektywnym zarządzaniu kosztami i aktywami.

Szanujemy każdego pracownika

Agencja Pajmon pomaga Klientom w dynamicznym rozwoju ich przedsiębiorstw, zwiększeniu produkcji i sprzedaży. Czynimy to skutecznie wyszukując na rynku najlepszych i najbardziej wartościowych pracowników. Nasze działania cechuje etyczność, uczciwość i profesjonalizm. Wychodzimy z założenia, że każda kariera, niezależnie od stanowiska i środowiska pracy, jest wartościowa i zasługuje na pełen szacunek. Jesteśmy przekonani, że źródłem sukcesu i siłą napędową każdej firmy są odpowiednio dobrani, wyszkoleni i zmotywowani pracownicy. Wiemy jak ich pozyskać.

Jak działamy

Pajmon jest jedną z najszybciej rozwijających się firm rekrutacyjnych w branży. Obsługujemy korporacje, a także świadczymy usługi dla średnich i małych przedsiębiorstw. Zajmujemy się obsługą rekrutacji stałej, pracy tymczasowej, użyczaniem pracowników z Ukrainy i Indii, a także delegowaniem pracowników do pracy w Czechach i Niemczech. Naszej agencji zaufały już setki osób poszukujących pracy, które znalazły zatrudnienie w interesujących je branżach.

Możemy zagwarantować, że jesteśmy przygotowani na minimalizowanie dolegliwości rynku zatrudnienia.

W dzisiejszych czasach rynek pracy charakteryzuje się zmiennością i dynamiką. Dostosować się do tego muszą zarówno firmy, jak i pracownicy. My zapewniamy tym obu grupom wsparcie, oferując najbardziej korzystne rozwiązania. Jesteśmy partnerem, który zapewnia skuteczne i sprawdzone metody, natychmiastową pomoc oraz specjalistyczne narzędzia.

Oferujemy pracowników dla każdej branży

Tym co wyróżnia naszą agencję jest indywidualne, spersonalizowane podejście do każdego naszego Klienta. Stawiamy na połączenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych z elementem ludzkiej wiedzy, doświadczenia i intuicji. Nasi pracownicy dokładnie analizują każdą aplikację, tworząc ofertę dedykowaną danej firmie. W ten sposób zapewniamy najwyższy standard i efektywność naszych działań.