TOKARZ

Pajmon CPT poszukuje, od zaraz, pracownika  na stanowisko: tokarz.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarCała Polska
Czas pracy8-10 godzin
5-6 dni w tygodniu

WYMAGANIA

  • Doświadczenie zawodowe min. rok
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętności pracy w zespole

OBOWIĄZKI

  • Obróbka elementów z metalu i tworzywa sztucznego
  • Zaangażowanie w codzienne obowiązki
  • Dobrej organizacji pracy i dużego zaangażowania w projekty
  • Toczenie dużych elementów o średnicy 1200 mm i długości do 3,5 m.
  • Praca na dużych tokarkach,
  • Możliwa praca na małych tokarkach

OFERUJEMY

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Praca w znanej i ugruntowanej firmie
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl