Technolog – Programista CNC

Firma Pajmon Centrum Pracy Tymczasowje sp. zo.o KRAZ (21373) poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko Technolog-Programista CNC

Kontrahent jest wieloletnim partnerem na rynku polskim. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz pełne zaplecze produkcyjne.

Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PracodawcaPAJMON CPT
ObszarCała Polska
Czas pracyPraca w systemie 8 godzinnym

WYMAGANIA

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe Mechanika i Budowa maszyn, Mechatronika, itp.)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem (toczenie, frezowanie)

  • Umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów obróbki

  • Znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)

  • Dobra znajomość programów CAD (SolidWorks)

  • Dobra znajomość programów CAM (EdgeCAM)

  • Dobra znajomość programów MS Word, MS Excel

  • Podstawowa znajomość sterowania Sinumerik 840D, Okuma OSP-P300MA-e

  • Poziom języka angielskiego – dobry w mowie i piśmie

OBOWIĄZKI

  • Opracowanie procesów technologicznych nowych produktów

  • Nadzór nad nowymi uruchomieniami

  • Wprowadzanie zmian w istniejących procesach

  • Wykonywanie instrukcji stanowiskowych

  • Dobór narzędzi oraz parametrów obróbczych

  • Konstruowanie przyrządów
  • Programowanie maszyn CNC z użyciem programów CAM
  • Opracowanie kalkulacji na podstawie zapytań ofertowych

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (w zależności od doświadczenia)
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • przyjazną atmosferę w pracy

Więcej ofert

Nasza strona FB

Pajmon CPT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl