Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

SPAWACZ METODĄ 111

Pajmon CPT poszukuje spawaczy i oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwie zajmującym się procesami remontowymi w dużym i stabilnym przedsiębiorstwie znajdującym się w miejscowości Głogów.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarGłogów
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Mile widziane uprawnienia spawania metodą 111(elektrodą)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zmysł techniczny
  • Praca dla uczciwych i zdecydowanych mężczyzn
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę

OBOWIĄZKI

  • Formowanie elementów stalowych,
  • Spawanie metodą 111
  • Identyfikacja produktu

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie w komfortowy warunkach

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

Корецкий Вячеслав

Тел. Viber, Whatsapp, Telegram

+48 537 089 735

Вадим

+48537124273 Viber, Whatsapp

zgloszenie@pajmon.com.pl