Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu. Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

ŚLUSARZ

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwie zajmującym się procesami remontowymi w dużym i stabilnym przedsiębiorstwie znajdującym się w miejscowości Głogów.

PracodawcaPAJMON CPT
ObszarCała Polska
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Wykształcenie zawodowe lub ukończony kurs zawodowy
  • Doświadczenie zawodowe, m.in. w przedsiębiorstwach produkcyjnych,
    budowlanych i montażowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Praca dla zaangażowanych i  sumiennych mężczyzn
  • Duża motywacja do pracy

OBOWIĄZKI

  • Prace ślusarskie
  • Prace przy usuwaniu awarii

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl