Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

PRODUKCJA TWORZYW SZTUCZNYCH

Pajmon CPT poszukuje pracowników do produkcji tworzysz sztucznych w firmie znajdującej się w Sufczyn w województwie mazowieckim, która zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych produkujących podstawy pod znaki drogowe z własnych surowców.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarSufczyn; województwo mazowieckie
Czas pracy12 godzin
7 dni w tygodniu

WYMAGANIA

  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Punktualność, sumienność  oraz chęć do pracy
  • Sprawność fizyczna
  • Praca przeznaczona dla mężczyzn

OBOWIĄZKI

  • Produkcja materiałów z tworzyw sztucznych zakresu podstaw pod znaki (łatwa i przyjemna praca)
  • Wykonywanie innych zadań związanych z produkcją i magazynowaniem
  • Wykonywanie poleceń przełożonego
  • Prawidłowy obieg towaru w magazynie
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Gwarantujemy  jeden darmowy posiłek-obiad
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie
  • Gwarantujemy środek komunikacji do miejsca pracy

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl