KLUCZE – OPERARTOR LINII PRODUKCYJNEJ

KLUCZE

Jeden z największych producentów artykułów higienicznych i codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej.

Sercem firmy jest znana marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce.

Od ponad 20 lat marka jest liderem kategorii papierowych w Polsce, obecną w domach milionów Polaków.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarKlucze
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

OBOWIĄZKI

  • Obsługa urządzenia produkcyjnego i stała kontrola jego pracy
  • Odpowiednie dozowanie surowców do urządzenia
  • Bieżąca kontrola poziomu produktu gotowego oraz szczelności instalacji
  • Obsługa pulpitu sterowniczego przy urządzeniu
  • Obsługa produkcyjnego programu komputerowego
  • Ewidencjonowanie danych w systemie

OFERUJEMY

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Praca w znanej i ugruntowanej firmie
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl