Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

KLUCZE – OPERARTOR LINII PRODUKCYJNEJ

KLUCZE

Pajmon CPT poszukuje pracowników na stanowisko pracownika produkcyjnego.

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie w jednym z największych producentów artykułów higienicznych i codziennego użytku w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarKlucze
Czas pracy8-12 godzin pracy,
System 4 brygadowy

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej,
  • Umiejętność obsługiwania nowoczesnych maszyn produkcyjnych,
  • Praca dla zaangażowanych i  sumiennych mężczyzn,
  • Motywacja i chęć do pracy,
  • Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

OBOWIĄZKI

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych i stała kontrola jego pracy
  • Odpowiednie dozowanie surowców do urządzenia
  • Bieżąca kontrola poziomu produktu gotowego
  • Obsługa pulpitu sterowniczego przy urządzeniu
  • Obsługa produkcyjnego programu komputerowego
  • Ewidencjonowanie danych w systemie

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie
Оператор производственной линии

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl