Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

PRACOWNIK PRODUKCJI LODÓW I MROŻONEK

Pajmon CPT poszukuje pracowników do produkcji lodów i mrożonek w firmie znajdującej się w Działoszynie w okolicach Częstochowy, która jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży lodów i żywności mrożonej.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarDziałoszyn okolice Częstochowy
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Samodyscyplina oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Punktualność, sumienność  oraz chęć do pracy
  • Sprawność fizyczna

OBOWIĄZKI

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji lodów i mrożonek
  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
  • Prawidłowy obieg towaru w magazynie
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy w tym badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie  w komfortowych warunkach,

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl