Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Pracownik fizyczny -praca przy warzywach

 Pajmon CPT poszukuje pracowników fizycznych- kobiet do wkładania ogórków w słoiki oraz mężczyzn do produkcji.Do zakład przetwórstwa posiadającego nowoczesne technologie i rozwiązania oraz ulepszamy system zarządzania i kontroli jakości znajdujący się w miejscowości Nowe Gajęcice województwie łódzkim.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarNowe Gajęcice
Województwo łódzkie
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Precyzyjność i sumienność
  • Sprawność fizyczna
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej

OBOWIĄZKI

  • Przygotowanie ogórków/warzyw do włożenia do słoika
  • Wkładanie ogórków/warzyw do słoika
  • Mężczyźni- praca na produkcji przy przetwarzaniu warzyw.

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • Zaliczki po przepracowanym tygodniu

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

Корецкий Вячеслав

Тел. Viber, Whatsapp, Telegram

+48 537 089 735

Вадим

+48537124273 Viber, Whatsapp

zgloszenie@pajmon.com.pl