Praca sezonowa

praca sezonowa sałata

Praca sezonowaPajmon CPT poszukuje pracowników sezonowych do zbioru sałat na polu.

Praca ma miejsce w miejscowości Krotszyce, koło Legnicy.

Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarKrotoszyce
Czas pracydo 12 godzin

WYMAGANIA

  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność  oraz chęć do pracy
  • Sprawność fizyczna

OBOWIĄZKI

  • Zbieranie i ścinanie sałaty
  • Praca na polu
  • Pielęgnacja sałaty
  • Wykonywanie poleceń przełożonego

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach

Więcej ofert

Nasza strona FB

Pajmon CPT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl