Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę Polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Operator wózka widłowego UDT

Pajmon CPT oferuje zatrudnienie na stanowisku Operator wózka widłowego w przedsiębiorstwach magazynowych.

Poszukujemy operatorów z uprawnieniami UDT.

PracodawcaPAJMON CPT sp. z o.o.
ObszarCała Polska
Czas pracy8-12 godzin

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Chęć oraz zaangażowanie wykonywaniu pracy
  • Skrupulatność i precyzyjność

OBOWIĄZKI

  • Wykonanie prac załadunkowych i rozładunkowych
  • Konserwacja
  • Naprawa wózka widłowego i wszystkich jego mechanizmów
  • Komunikacja z pracownikami
  • Wsparcie w bieżących pracach magazynu i produkcji
  • Rozładunek/załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
  • Kompletacja towaru przy pomocy wózka widłowego

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl