Pracownik linii produkcyjnej

pracownik linii produkcyjnej

Pajmon CPT poszukuje pracowników fizycznych i operatorów linii produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym, w przedsiębiorstwach które zajmują się produkcja części  samochodowych do znanych i rozpoznawalnych marek samochodowych na całym świecie .

Pajmon CPT jest przedsiębiorcą, który oferuje pracę w wielu segmentach przemysłu.

Jako przedsiębiorstwo wspiera gospodarkę polski jak i człowieka #pajmonpomaga, wsparcie jest możliwe dzięki wykonywaniu usług na rzecz 57 kontrahentów -są to podmioty stabilne finansowo i szanujące pracę człowieka.

Zatrudniamy pracowników w ramach różnych gałęzi przemysłu: spożywczego, metalurgicznego, chemicznego, santitarnego, budowlanego, paliwowo – energetycznego,  logistyki i przeładunku, obsługi klienta oraz wielu innych.

PracodawcaPAJMON CPT
ObszarCzerwionka-Leszczyny
Czas pracyPraca w systemie 3 zmianowym po 8 godzin
Praca w systemie 12 godzinnym

WYMAGANIA

  • Odpowiedzialność za wykonaną pracę
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • Pozytywne nastawienie do pracy

OBOWIĄZKI

  • Obsługa maszyn linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości procesu produkcji
  • Proces magazynowania wyrobu gotowego
  • Wykonanie pracy zleconej przez przełożonego
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy

OFERUJEMY

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Praca dla mężczyzn i kobiet

Więcej ofert

Nasza strona FB

Pajmon CPT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JEŚLI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA

Damian Palenga

+48 790 810 070

damian.palenga@cpt.pajmon.com.pl